Publicat 08 Oct 2007 | Reactualizat 06 Nov 2007 | Expiră 08 Oct 2007

AGENT IMOBILIAR CENTURY 21®

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta minima în domeniul imobiliar 1 an
-Studii superioare
-Cunostinte avansate de operare PC
-Abilitati de munca în echipa
-Persoana dinamica si sociabila
-Abilitati de negociere si comunicare
-Permis de conducere categoria B
-Limba engleza nivel avansat; a doua limba straina cunoscuta constituie un avantaj

Descrierea jobului

-Intermedierea tranzactiilor imobiliare la nivel national si international pe segmentele rezidential, comercial si industrial
-Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
-Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date (clienti, fonduri de investitii, dezvoltatori, tranzactii)
-Managementul proiectelor de investitii si dezvoltare derulate de parteneri, fonduri de investitii si dezvoltatori
-Consultanta imobiliara si asistenta în vederea obtinerii de finantari ipotecare
-Raportarea activitatii

Sistemul CENTURY 21® este parte a grupului Realogy, grup ce are o experienta de peste 100 de ani in imobiliare.
Century 21 Real Estate LLC este cel mai mare francizor de agentii imobiliare din lume cu peste 8,400 de oficii detinute si administrate independent, 146,000 de brokeri si agenti in peste 50 de teritorii si tari din toata lumea.

Expirat
AGENT IMOBILIAR CENTURY 21®  -  CENTURY 21 Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles