Publicat 25 Feb 2008 | Reactualizat 25 Mar 2008 | Expiră 27 Mar 2008

Agent Imobiliar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţa minimă 1 an
Studii superioare, cunoştinţe avansate de operare PC
Abilităţi de muncă în echipă, persoană dinamică şi sociabilă
Abilităţi de negociere şi comunicare
Permis de conducere categoria B
Limba engleză nivel avansat; a doua limbă străină reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI
Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
Crearea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii
Administrarea bazei de date cu tranzacţii, clienţi şi parteneri
Consultanţă imobiliară şi asistenţă în vederea obţinerii de finanţări
Raportarea activităţii
BENEFICII
Posibilitatea dezvoltării profesionale într-o organizaţie de talie mondială
Mediu de lucru dinamic şi motivant
Programe periodice de pregătire
Programe de premiere şi recunoaştere la nivelul Reţelei CENTURY®
Salariu şi comisioane competitive
Autoturism şi telefon mobil
Alte beneficii în funcţie de performanţă

CENTURY 21 Sigma Real Estate, parte a celei mai mari organizaţii din lume în domeniu imobiliar recrutează personal pentru Braşov. Sistemul CENTURY 21® include circa 8.400 de agenţii deţinute şi administrate independent în peste 55 de teritorii şi ţări din toată lumea.
Ai acum şansa să te alături celor 145.000 de specialişti în domeniul imobiliar ce lucrează în Reţeaua CENTURY 21®!

Expirat
Agent Imobiliar  -  CENTURY 21 Sigma Real Estate

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles