Publicat 27 Sep 2006 | Reactualizat 26 Oct 2006 | Expiră 28 Oct 2006

Agent Imobiliar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare
Experienta in vanzari si in domeniul imobiliar (preferabil)
Abilitati de vanzari si negociere
Abilitati de comunicare si prezentare
Seriozitate, putere de munca, abnegatie si perseverenta
Cunoasterea limbii engleze
Permis de conducere

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identificarea propietatilor imobiliare (case) de vanzare
Mentinerea relatiilor cu propietari si cu clientii
Prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
Alcautirea tuturor materilelor de prezentare

Beneficii:
Posibilitatea unei cariere imobiliare intr-o firma de profesionisti
Salariu fix + bonus vanzari
Mobil
Masina
Instruire in domeniul imobiliar.

Casa Imobiliare este fondata in 2003 si ofera servicii de consultanta specializata in domeniul investitiilor imobiliare pentru clientii sai, companii si persoane fizice.

Expirat
Agent Imobiliar  -  Casa Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles