Publicat 02 Iun 2020 | Reactualizat 30 Iun 2020 | Expiră 03 Iul 2020

Agent vanzari/Agent achizitii

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Vorbitor de limba engleza.
-Abilitati de comunicare si negociere in vederea achizitiilor sau vanzarilor produselor comercializate de PETROUZINEX.
-Activ si comunicativ.
-Spirit de colegialitate.
-Determinare.

Descrierea jobului

Responsabilitatile job-ului pentru agentul de vanzari:
-Mentinerea relatiilor comerciale cu portofoliul de clienti existent.
-Prospectarea de noi clienti.
-Negociere si convingere a clientilor.
-Ofertare/Facturare in sistem ERP.
-Delegatii in vederea prezentarii companiei si a mentinerii relatiilor comerciale cu clientii.

Responsabilitatile job-ului pentru agentul de achizitii:
-Mentinerea relatiilor comerciale cu portofoliul de furnizori existent.
-Prospectarea de noi furnizori.
-Negociere in vederea achizitiilor.
-Comunicare cu personalul din departamentul de achizitii actual.

PETROUZINEX Romania este principalul furnizor pe piața de: robineti industriali , tevi, fitinguri și produse antiincendiu, încă din anul 1998.

Suntem o companie cu capital integral privat și ne-am câștigat poziția evoluând, de la an la an, pe piața națională ca importatori si distribuitori. Evolutia a fost vizibila de la bun inceput datorita echipei care prin trasaturi de exceptie , corectitudine , transparenta si spirit de colegialitate, a reusit sa conduca compania PETROUZINEX pe drumul spre succes.

Va invitam sa descoperiti placerea de a munci in compania noastra, atat pentru un mediu placut, cat si pentru oferta salariala.

Expirat
Agent vanzari/Agent achizitii  -  SC PETROUZINEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles