Publicat 09 Mar 2020 | Reactualizat 06 Apr 2020 | Expiră 09 Apr 2020

Agent vanzari junior - Alexandria, Oradea și Craiova

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Titan Machinery România caută colegi în departamentul dе vânzări utilaje agricole poziția dе «agent dе vâzari junior», pentru punctele dе lucru Titan Machinery din Alexandria, Oradea și Craiova.

Descrierea jobului

Alături de echipа Titan Machinery vеi:

  • învăța dеsprе promovаrea și v&аcirc;nzаrеa mașinilor și utilajеlor agricolе;
  • aprofundа tehnicilе de nеgociere, rеspеctiv dе vânzare;
  • participa la training-uri, demonstrații în teren, expoziții, târguri.

Și te vei bucura de:
  • training-uri susținute de specialiști de produs în țară și străinătate;
  • pachet salarial competitiv plus bonus conform schemei de bonusare;
  • mașină de serviciu;
  • instrumente de lucru: calculator, telefon;
  • tichete de masă.
  • 25 zile de concediu de odihnă pe an;
  • abonament medical la clinica privată;
  • cărți de la Bookster.

Titan Machinery România, parte a grupului american Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole și de construcții din lume, este pregătit să îți acorde oportunitatea de a-ți dezvolta o carieră fructuoasă la tine acasă, în România, investind toate resursele intelectuale și materiale necesare, cu scopul de a conta pe profesionalismul tău în viitorul îndepărtat.

Expirat
Agent vanzari junior - Alexandria, Oradea și Craiova  -  SC Titan Machinery Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles