de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2005 | Reactualizat 27 Nov 2005 | Expiră 27 Nov 2005

Agent vanzari stomatologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie cu varsta intre 25 si 35 de ani, sa fie neaparat absolvent al facultatii de stomatologie, sa cunoasca limba engleza si de preferat sa cunoasca rusa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea produselor companiei
- sa identifice nevoile clientilor si sa ofere consultanta pentru alegerea celei mai bune solutii
- mentinerea si fidelizarea clientilor
- sa ofere training clientilor noi in utilizarea corecta a produsului

Beneficii:
candidatul va avea ocazia sa lucreze intr-un mediu placut,modern, exista sanse reale de promovare in firma, va efectua training de specialitate la Moscova.

Compania T-Helper este o firma multinationala, cu activitatea recent extinsa in Romania. Este o companie cu profil stomatologic si este unica in serviciile pe care le ofera.

Expirat
Agent vanzari stomatologie  -  T-Helper Rom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles