de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE: studii medii sau superioare economice comerciale – Marketing terminate (studenti numai la ID), cu urmatoarele conditii:
• experienta de munca este un merit, dar nu este o conditie;
• rol activ in vanzare de haine profesionale – uniforme Standard si personalizate;
• cunostinte de PC Word, Excel, Power Point si IT-business;
• usurinta de comunicare in afaceri, public relations, oferte, receptie de comenzi, contacte cu clientii;
• de preferinta persoana tanara, pentru a facilita formarea angajatului;
• initiativa, loialitate, efectivitate in munca si raspundere in derularea vanzarilor de produse Galworker;
• timp disponibil minim 5 ore pe zi pentru aceasta Agentura.

Descrierea jobului

OFERA: asiguram training-profesional ca Agent de vanzari pentru produsele mentionate;
• comision atractiv in functie de merite si de volumul de vanzare;
• persoana trebuie sa fie Persoana Fizica Autorizata P.F.A.;
• premii/bonus stimulative;
• dezvoltare profesionala intr-o firma in expansiune;
• contract de Agent de Vanzari cu firma noastra

Descrierea companiei

SC INVEST IMOBILIAR ESRO SRL

ADRESA: Str. Cuza Voda, Nr.85, Biroul 005
ORADEA – 410097 Jud. Bihor

CV-urile se vor trimite la tel./fax : 0259-433 472, 0720-532 627 sau e-mail : swedec@rdsor.ro
Interviul : CV-urile vor fii selectate, urmand ca potentialii agenti sa fie chemati in Bucuresti la interviu. Li se vor cominica, totodata, ora si ziua interviului.

Expirat
AGENT VANZARI  -  SC Invest Imobiliar Esro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles