Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte privind domeniul amenajarilor interioare reprezinta un atuu
- excelente abilităti de comunicare si initiativa ;
- capacitate de adaptare si invătare rapidă ;
- atitudine deschisă, proactivă si pozitivă ;
- demn de incredere si sigur ;
- responsabilitate, seriozitate si perseverenta ;
- auto-motivat, organizat, energic ;
- abilitatea de a lucra atat in echipa cat si individual ;
- excelente abilitati de gestionare a timpului ;
- cunoaşterea tehnicilor de vanzare ;
- limba engleza - nivel mediu ;
- disponibilitate de a se deplasa in oras, munca fiind de teren;
- permis de conducere categoria B ;
- tanar, baiat, cu experienta in vanzari
- preferabil cu studii superioare (inginer constructor sau arhitect)

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clientii specifici;
Administrarea portofoliului de clientii;
Trimitere de oferte catre clienti
Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti(domenii tinta: constructii, amenajari interioare;
Implementarea strategiilor de vanzare;
Oferirea de consultanta clientilor si identificarea solutiilor tehnice optime menite sa satisfaca cerintele acestora.
Oferim masina in vederea deplasarii in interes de serviciu si comision atractiv, minim 5%!!!

Exclusiv Design, cu sediul in Bucuresti, activeaza pe piata din 2007, fiind una dintre cele mai cunoscute companii din domeniu, datorita renumelui creat de calitatea perceputa si transmisa de la client la client. In calitate de importatori exclusivi ai unor produse de la firme de elita din Europa si USA, venim in intampinarea clientilor nostri cu o gama diversificata de articole. Gama noastra de produse cuprinde seminee, cazi de baie, piscine, incalzitoare pentru gradini si terase, jacuzzi-uri si multe produse conexe. Produsele companiei au caracter exclusivist si se adreseaza amenajarilor pretentioase si clientilor care-si doresc produse de top. www.exclusivdesign.ro

Expirat
AGENT VANZARI  -  EXCLUSIV DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles