Publicat 04 Mai 2009 | Reactualizat 01 Iun 2009 | Expiră 05 Iun 2009

Agenti Imobiliari, Consilieri si Manageri Agentie

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienţa minimă 2 ani
- Studii superioare, cunoştinţe avansate de operare PC
- Abilităţi de muncă în echipă, persoană dinamică şi sociabilă
- Abilităţi de negociere şi comunicare
- Permis de conducere categoria B
- Limba engleză nivel avansat; a doua limbă străină reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Posturile vacante sunt disponibile în cadrul agenţiilor din Reţeaua CENTURY 21® ce oferă servicii imobiliare complete, la standarde internaţionale, atât clienţilor din ţara noastră cât şi din străinătate.

RESPONSABILITATI:
- Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
- Crearea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii
- Administrarea bazei de date cu tranzacţii, clienţi şi parteneri
- Consultanţă imobiliară şi asistenţă în vederea obţinerii de finanţări
- Raportarea activităţii

BENEFICII:
- Posibilitatea dezvoltării profesionale într-o organizaţie de talie mondială
- Mediu de lucru dinamic şi motivant
- Programe periodice de pregătire
- Programe de premiere şi recunoaştere la nivelul Reţelei
- Pachet compensatoriu şi comisioane competitive
- Autoturism şi telefon mobil
- Alte beneficii în funcţie de performanţă

Sistemul CENTURY 21® este parte a grupului Realogy, grup ce are o experienta de peste 100 de ani in imobiliare.

Century 21 Real Estate LLC este cel mai mare francizor de agentii imobiliare din lume cu peste 8,500 de oficii detinute si administrate independent, 145,000 de brokeri si agenti in peste 60 de teritorii si tari din toata lumea.

Vino si tu la cea de-a doua editie a Targului de Joburi in Imobiliare ce va avea loc pe 19 Mai in Ploiesti si pe 20 Mai in Bucuresti.
Afla mai multe de aici: http://www.century21ro.com/cariere sau viziteaza Portalul de Imobiliare al Retelei CENTURY 21® din Romania century21.ro.

Expirat
Agenti Imobiliari, Consilieri si Manageri Agentie  -  CENTURY 21 Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles