de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mar 2007 | Expiră 11 Apr 2007

Agentie Casting org concurs pt urm posturi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Director Casting, Fotograf, Director Vanzari, Coordonator Proiect Cursuri TV, Operator Imagine (Cameraman), Animator Public emisiuni TV, Coordonator Figuratie, Administrator Baza de Date Casting, Scounter, Office Manager

Descrierea jobului

Val Film organizeaza concurs pt ocuparea urmatoarelor posturi in regim part-time sau full-time: Director Casting, Fotograf, Director Vanzari, Coordonator Proiect Cursuri TV, Operator Imagine (Cameraman), Animator Public emisiuni TV, Coordonator Figuratie, Administrator Baza de Date Casting, Scounter, Office Manager. Trimite CV detaliat insotit de foto cu speciaficatia postului dorit de tine pana la data de 24 Feb.2006 la adresa: vali.anita@valfilm.ro sau fax 031 4082476. Detalii: 0722330540 – Vali Anita

Agentie Casting. Portofoliu clienti: TVR, Antena 1, Prima TV, Kanal D, Acasa TV

Expirat
Agentie Casting org concurs pt urm posturi  -  val film

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles