Publicat 15 Ian 2020 | Reactualizat 12 Feb 2020 | Expiră 15 Feb 2020

Analist digitalizare procese

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Cunoștințe de:
Php (Laravel, Symphony, CodeIgniter, Zend )
MySql
JavaScript (Jquery, Backbone, handlebars, angular js etc)
Html, DOM
CSS (Bootstrap)
OOP, OO design patterns, notiuni privind modelul entitate-relatie;
Constituie un avantaj cunoștințele de:
UML
Web si Securitate (OAuth)
Linux: File System Permissions
Windows: Permisii vs Drepturi
Apache Virtual Hosts
Firewalls - Linux IP Tables;
Limba engleză - nivel mediu (Scris /vorbit);
Capacitate de analiză și sinteză;
Capacitate de organizare, cu gândire structurata, care apreciază ordinea;
Lucru eficient și proactiv în echipă, dar cu capacitatea de a lucra și independent;
Seriozitate, responsabilitate/asumare, orientat către dezvoltare și învățare continuă;
Spirit practic, tenace cu atenție la detalii și rezistență în situații limită;

Descrierea jobului

Dezvoltarea/testarea/implementarea de aplicații soft;
Respectarea termenelor de execuție și a cerințelor de proiectare;
Calitatea soluțiilor informatice oferite și respectarea standardelor de calitate;
Asigurarea de training și suport utilizatori;
Elaborarea documentației /manualului de utilizare pentru aplicațiile dezvoltate în cadrul departamentului;
Asigurarea mentenanței aplicațiilor și participarea la eventualele dezvoltări/modificări necesare pe parcursul ciclului de viață al acestora;
Participarea ca membru în echipă sau desfășurarea independentă a analizei activităților/fluxurilor propuse spre automatizare;
Participarea la proiectarea aplicațiilor si analizarea/propunerea de solutii privind platformele/ tehnologiile folosite;
Participarea în proiectele de dezvoltare cu furnizori de soft (asistență la întocmirea specificațiilor, testare, implementare, etc) ;
Îmbunătățirea continuă a pregătirii profesionale de specialitate.

Grupul CEZ este prezent pe piata româneasca înca din anul 2005, odata cu preluarea companiei de distributie Electrica Oltenia SA care, dupa procesul de transformare, asigura alimentarea cu energie electrica a sapte judete: Arges, Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Vâlcea si Teleorman. Afacerile Grupului CEZ în România sunt reprezentate de cele 8 companii - Distributie Oltenia (fosta CEZ Distributie), CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development si TMK Hydroenergy Power.

Expirat
Analist digitalizare procese  -  CEZ VANZARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles