Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 24 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Analist Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate
- experienta 2-3 ani pe un post similar
- cunostinte de analiza financiara, indicatori financiari
- limba engleza nivel avansat, cunoaşterea unei a doua limbi straine constituie un avantaj;
- cunostinte Ms Office
- capacitate de analiza si sinteza
- puternica orientare catre rezultat
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- realizeaza rapoarte, analize si situatii financiare
- monitorizeaza evolutia financiara a companiei
- implementeaza si monitorizeaza proiectele alocate
- ofera consultanta financiara managementului companiei
- disponibilitate de relocare in Bucuresti

EXCON EXPERT HR isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiectiv principal selectia si plasarea fortei de munca, cu cele doua segmente ale sale: servicii de informare si consiliere, respectiv servicii de mediere a muncii pe piata interna. Metodele si tehnicile folosite de catre specialistii nostri in recrutare, sunt diferite, in functie de natura posturilor pentru care se efectueaza selectia cat si de cerintele de ordin psiho-profesional solicitate de catre clientii nostri.

Expirat
Analist Financiar  -  Excon Expert HR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles