Publicat 11 Dec 2009 | Expiră 12 Ian 2010

ANALIST FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare de stat de profil economic, forma de invatamant la zi, de preferinta sectia contabilitate si informatica de gestiune,
Experienta anterioara minim 2 ani in cadrul unui department economico-financiar ( in firma de contabilitate, expertiza, audit sau institutie bancara in cadrul departamentului de analiza credite);
Reprezinta avantaj calitatea de expert contabil stagiar;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat obligatoriu;
Capacitati de sinteza si de analiza a informatilor situate la un nivel performant;

Descrierea jobului

- Desfasurarea unor activitati specifice postului prezentate;
- Reprezinta firma in relatile cu clientii;
- Realizeaza analize financiare aprofundate;
- Rezolva probleme economico-financiare complexe;

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
ANALIST FINANCIAR  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles