de ani Fără Frică...

Publicat 11 Apr 2005 | Reactualizat 26 Apr 2005 | Expiră 12 Mai 2005

analist-programator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte solide SQL, inclusiv limbaje procedurale pt. baze de date relationale (de ex. PL-SQL)
- cunostinte PHP, HTML, CSS, JavaScript
- experienta dezvoltare aplicatii web
- preferabil cunostinte C++, Java
- cunostinte limba engleza
- serios, ordonat, flexibil, dispus sa invete

Descrierea jobului

Implementarea partiala sau integrala de proiecte pentru dezvoltare software (programare, testare, depanare, elaborare documentatie, instalare, mentenanta)

Obiect de activitate: furnizare servicii IT, in special consultanta IT si dezvoltare software la comanda
Tehnologii: in principal solutii web si tehnologii open source, fara a exclude insa utilizarea altor tehnologii, in functie de cerinte
Dimensiune: microintreprindere
Parteneri: atat interni, cat si externi (din Europa)

Expirat
analist-programator  -  VALMIDRA INFORMATICS srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles