de ani Fără Frică...

Publicat 04 Oct 2009 | Expiră 05 Nov 2009

angajam 2ospatar, 2 cameriste, sezonul de iarna statiunea STRAJA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SERIOS,INTELIGENT,HARNIC,DORNIC DE A LUCRA INTR-O STATIUNE MONTANA SI...DE A CASTIGA BANI!

Descrierea jobului

2 OSPATARI-TOT CE IMPLICA MESERIA DE OSPATAR!
2 CAMERISTE-ASIGURAREA CURATENIEI IN CAMERE
(SPALAT,CALCAT,ARANJAT PATURI)
COMPANIA ASIGURA CAZARE,MASA PT. TOTI ANGAJATII,ANGAJATII BENEFICIAZA DE PRIME IN FUNCTIE DE REZULTATELE OBTINUTE!

COMPANIA NOASTRA ESTE INFIINTATA IN 2006,FACE PARTE DIN GRUPUL DE FIRME EURO,SUNTEM UN COLECTIV TANAR,DINAMIC,DORNIC DE A REALIZA CEVA!!!!!!!!!

Expirat
angajam 2ospatar, 2 cameriste, sezonul de iarna statiunea STRAJA  -  sc Klaben srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles