de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 30 Oct 2009

Angajam agenti comerciali

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea o personalitate placuta, bune abilitati de comunicare si de convingere, o atitudine profesionala exceptionala, bune abilitati de promovare de produse noi pe piata romaneasca. Dornic de munca si de a castiga pe masura efortului depus, tanar, comunicativ si potrivit pentru relationarea cu clientii.

Descrierea jobului

Responsabilitatile includ:
-Promovarea produselor
-extinderea portofoliului de clienti ai firmei
-intocmirea de contracte si de fise de client

Mediul de lucru este unul cald si prietenos.

Companie tanara, in plina dezvoltare, promovatoarea a unor noi bunuri de consum pe piata romaneasca (bioseminee).

Expirat
Angajam agenti comerciali  -  SC CIMEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles