Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

Angajam Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sc Art Decor srl, Producator de Mobilier Urban si echipamente de joaca pentru copii, angajeaza Asistent Manager cu urmatoarele cerinte:
- Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress);
- Cunostinte de contabilitate primara
- Constituie avantaj cunoasterea programelor de proiectare 3D ;
- Cunoaşterea limbii engleze nivel avansat ( scris, citit );
-Abilitati de lucru cu aparatura de birou
- Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si punctualitate;
- Loialitate şi confidenţialitate.
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail.

Descrierea jobului

- Sorteaza si inregistreaza corespondenta, contabilitate primara;
- Realizeaza oferte de pret, cataloage, prezentari, diverse documente;
- Elaboreaza atent documente,situatii de vanzari,contracte,diverse rapoarte specifice;
- Ofera informatii specifice la solicitarea clientilor telefonic sau prin email;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea continua a site-ului firmei si a produselor acesteia;
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in realizarea strategiilor de vanzare ale companiei;
- Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei.

Firma Art Decor este producatoare de echipamente de joaca pentru parcuri si mobilier urban cu o experienta de peste 13 ani.

Expirat
Angajam Asistent Manager  -  SC ART DECOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles