Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 19 Iun 2015

Angajam inginer constructor - executie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana dedicata care sa coordoneze echipele de muncitori pe santier.

Cum este persoana pe care o cautam?
1. Este o persoana integra.
2. Este dispus sa invete. Daca nu învata, nu creste. Daca nu creste, firma nu creste.
3. Este o persoana organizata.
4. Este atent la detalii si nu-i scapa nicio greseala.
5. Este harnic si ii place ceea ce face. Lenea nu are ce caută la noi în firma.
6. Lucreaza bine in echipa si nu ezita sa ofere ajutor colegilor.
7. Detine permis de conducere cat. B
8. Este o persoana punctuala.

Descrierea jobului

Ce va face aceasta persoana?
1. Va duce si va aduce muncitorii pe/ de pe santier.
2. Va supraveghea munca pe santier.
3. La nevoie, va aproviziona santierul cu materiale de constructii.
4. Isi va organiza munca in asa fel incat sa obtina rezultatele cele mai bune.
5. Va raspunde de angajatii pe care ii are in subordine.
6. Va gandi, impreuna cu sefu', strategii de dezvoltare a afacerii si le va implementa.

Descrierea companiei

Ce oferim?
1. Salariu fix
2. Bonusuri de performanta
3. Telefon
4. Seriozitate
5. Sef bun si intelegator

De cand avem nevoie?
Cat mai repede.
Daca ai citit acest anunt si iti doresti sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email: re.consulting@yahoo.com.
Te asteptam in echipa. :)

Expirat
Angajam inginer constructor - executie  -  SC. Re Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles