Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 07 Iul 2015

Animator 2D-3D

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam noi:
O persoana pasionata, cu simt artistic, minte deschisa, entuziasta, motivata, sociabila si...
Dornica sa invete un program de animatie 2d – 3d.
Pentru ca in final sa poata realiza...
grafica video pentru filme de prezentare, spoturi, animatii 2D/3D, editare video.
E de preferat o cunoastere medie/buna a limbii engleze deoarece tutorialele sunt in limba engleza.

Descrierea jobului

Ce oferim:
In primul rand tot ceea ce este necesar pentru ca tu sa inveti repede si corect o meserie foarte cautata – pentru ca putini sunt astazi cei care stiu si fac animatie.
Pentru asta vei beneficia de toata rabdarea si sprijinul nostru - altfel sansa de a reusi singur in dobandirea acestei profesii este, evident, foarte mica.
Un calculator bun, o tastatura prietenoasa, un mouse negru – e clar ca fara o scula puternica chestia asta nu va merge... si, nu in ultimul rand:
Un mediu de lucru placut, cu poante si muzica buna!
Bineinteles, garantam salariu si transport ”la serviciu”.

Asa ca hai sa ne cunoastem si sa discutam.

OPS, companie romano-elvetiana, ofera solutii integrate eCommerce, web development, web design, online marketing, direct marketing, lead generation, fulfillment, call center.

Expirat
Animator 2D-3D  -  OPS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles