Publicat 25 Feb 2008 | Expiră 27 Mar 2008

ANIMATOR PUBLIC/FIGURATIE

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

o persoana volubila, cu spirit de initiativa, spirit organizatoric, cu veleitati artistice si cu simtul raspunderii

Descrierea jobului

Animatorul/coordonatorul de public/figuratie este acea persoana care insoteste figuratia la un proiect si se ocupa de aceasta. In functie de proiect definim si cerintele jobului. Pot fi minime tinand de organizare si putem ajunge pana la coregrafia unor momente artistice

SC CV ENTERTAINMENT SRL este una dintre cele mai importante Ag de casting de televiziune furnizand poblic spectator pentru TVR,ANTENA1,ANTENA2,B1TV,KnlD,EUFORIA dar si pentru proiecte mai ample ale unor mari case de productie

Expirat
ANIMATOR PUBLIC/FIGURATIE  -  CV ENTERTAINMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles