Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 20 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

AREA MANAGER

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari, Management

Candidatul ideal

Experienta in vanzari produse tehnice catre clienti industriali.
Exeprienta intr-un post similar este un avantaj
Cunostinte operare PC si pachet M.Office
Bun organizator
Ambitios-Sociabil-Onest
Abilitati excelente de comunicare
Domiciliul in Cluj-Napoca sau limitrof

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Organizarea si conducerea activitatii Filialei Bartrom din Cluj-Napoca
Promovarea produselor Bartrom in zona alocata filialei: CJ-SJ-MM-SM-BH
Gestionarea portofoliului de clienti in teritoriu, deplasari permanente in teren.
Responsabilitati in implementarea politicii de vanzari a companiei, monitorizarea pietei, realizarea si transmiterea rapoartelor in sistemul informatic.

Oferim:
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de top
- acces la tehnologii de ultima ora
- instruiri periodice in tara si strainatate
- pachet salarial premium.

Furnizor de produse si servicii complete in Pneumatica & Control Fluide.

AREA MANAGER  -  BARTROM