Publicat 25 Iun 2019 | Expiră 26 Iul 2019

Area Sales Manager

CONFIDENTIAL
30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizat, responsabil, aplecat spre obtinerea rezultatelor imediate si indeplinirea obiectivelor de vanzari, inovativ, dinamic, bune abilitati de comunicare si operare PC pachet MS Office, deschis la noutati si provocari. Experienta in vanzari/distributie constituie avantaj in faza de selectie a candidatilor in vederea interviurilor.

Descrierea jobului

- vizitarea clientilor din zona alocata
- promovarea produselor din oferta
- identificarea de noi clienti si noi canale de vanzare
- intocmirea rapoartelor de activitate
- intocmirea contractelor de vanzare
- atingerea targetelor stabilite
- participarea la stabilirea politicii comerciale

Companie importatoare de materiale de constructii si amenajari interioare, face parte din liderii de piata pe acest segment, cautam ASM in toata tara in vederea extinderii activitatii de prospectare si vanzare.
Se ofera toate instrumentele necesare pentru desfasurarea activitatii : masina, telefon, laptop, training, cataloage, mostre.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Area Sales Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles