Publicat 26 Sep 2009 | Reactualizat 24 Oct 2009 | Expiră 28 Oct 2009

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari directe - retail
- experienta in vanzarea produselor din PVC sau/si al materialelor de constructii si finisaje este un avantaj
- detinerea unui portofoliu de clienti este un avantaj
- abilitati de comunicare
- abilitati de prezentare
- abilitati de negociere si convingere
- proactivitate si initiativa
- orientare catre rezultate si indeplinirea obiectivelor
- cunoasterea tehnicilor si regulilor de mercantizare de baza
- cunoscator al limbii engleze la nivel scris si vorbit

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- cresterea portofoliului de clienti existenti prin aducerea de clienti noi
- dezvoltarea gamei de produse comercializata de VOX Profile la clientii existenti
- folosirea eficienta a palmului din dotare
- transmiterea informatiilor relevante despre piata si concurenta catre superiorul direct
- mercantizarea produselor VOX pentru obtinerea unor rezultate mai bune
- respectarea si implementarea strategiei de vanzare VOX Profile

Beneficii oferite:

- masina de serviciu
- telefon
- bonuri de masa
- salariu fix motivant + comision
- cursuri de pregatire
- sustinere permanenta din partea firmei
- posibilitate de promovare

Vox Industrie S.A. - Profile Sp. K. este membru al Grupei cu Capital VOX, furnizor principal de amenajare interioară şi a materialelor de construcţii.
Vox Industrie S.A. - Profile Sp. K. acţionează pe piaţă din anul 1992. 17 ani de experienţă şi creşterea continuă au asigurat firmie poziţia de lider, de producător naţional şi distribuitor de profile din poli-clor vinil (PVC)

Expirat
Area Sales Manager  -  SC VOX PROFILE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles