de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Reactualizat 18 Nov 2009 | Expiră 21 Nov 2009

ARTISTI PLASTICI (Desenatori si Pictori) - numai pentru Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniu (Facultatea de Arta sau Teologie - Patrimoniu)
Experienta in cel putin unul din domeniile:
- grafica de sevalet,
- pictura de sevalet,
- pictura religioasa: bizantina, neobizantina, realista,
- design;
Simt cromatic deosebit;
Perseverenta, rabdare, corectitudine, implicare, adaptabilitate.

Descrierea jobului

Capabil sa execute lucrarea respectand proiectul;
Finete in executie;

Beneficii:

Salariu atractiv; in functie de nivelul profesional posibilitati de crestere a salariului;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru curat si placut.

Singura companie din Romania, de mari dimensiuni, cu domeniul de activitate productie vitralii clasice, mozaicuri si pavimente, tablouri, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse, certificata ISO 9001/2000.
300 de angajati, peste 50 artisti plastici

Expirat
ARTISTI PLASTICI (Desenatori si Pictori) - numai pentru Iasi  -  MOZAIC ART

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles