de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Reactualizat 17 Nov 2009 | Expiră 21 Nov 2009

Asistenţi Vânzări - Magazinul Nike Timisoara (Parvan)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi interrelaţionare
• Foarte bune abilităţi de servire a clienţilor
• Limba engleză la un nivel bun

Descrierea jobului

• Prezintă şi vinde produsele oferind toate informaţiile necesare, ntr-un mod profesionist
• Identifică ocaziile de a vinde produse complementare
• Găseşte soluţiile adecvate n raport cu cerinţele clienţilor
• Analizează rezultatele vnzărilor mpreună cu echipa
• Realizează recepţia produselor potrivit instrucţiunilor primite
• Respectă standardele de Customer Service
• Menţine un mediu de lucru curat, plăcut şi profesionist n magazin

Beneficii:

Mediu de lucru modern - domeniu moda si sport
Echipa tanara, dinamica
Posibilitati de promovare in functie de performante
Program de lucru flexibil - in ture
Salariu net: 800 Ron
Tichete masa
Reduceri la produsele comercializate

S.C. Elmec Romnia S.R.L. este Distribuitorul Oficial n Romnia al celebrelor branduri sport NIKE şi Converse, al brandurilor fashion Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie, Replay şi al brandului de bijuterii şi accesorii Folli Follie.

Elmec se află n Romnia din anul 1999, fiind membră att a grupului Elmec Sport, una din companiile comerciale de top din Grecia, ct şi a holding internaţional Folli Follie, renumit prin lanţul său de magazine de bijuterii, ceasuri şi accesorii de naltă clasă.

Dezvoltndu-se constant, Echipa noastră se află n căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău la:

S.C. Elmec Romnia S.R.L. – Departamentul Resurse Umane
Şos. Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucureşti
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87

Expirat
Asistenţi Vânzări - Magazinul Nike Timisoara (Parvan)  -  S.C. ELMEC ROMÂNIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles