Publicat 21 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iul 2019 | Expiră 22 Iul 2019

Asistent Comercial (zona de sud Popesti Leordeni)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru divizia de HVAC (ventilatie & climatizare) cautam un nou coleg care sa se alature echipei noastre
Ce ne dorim de la viitorul nostru coleg

  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte avansate Microsoft Office
  • Planificare,organizare
  • Simt analitic, atentie sporita la detalii
  • Capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor de predare
  • Flexibilitate, adaptabilitate, initiativa, proactivitate

Descrierea jobului

Ce va face viitorul nostru coleg

  • primirea si prelucrarea comenzilor venite de la clienti si adresate furnizorilor externi
  • verificarea bonitatii clientului ( IP, facturi cu scadenta depasita )
  • introducerea marfii in gestiune
  • intocmirea facturilor si verificarea corectitudinii lor inainte de transmiterea catre client
  • verificarea incasarilor si informarea reprezentantilor comerciali cu privire la recuperarea creantelor

GRUP MENATWORK este un important producator si furnizor de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. GRUP MENATWORK este prezent în România prin 4 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, BACAU. Prin intermediul filialelor, MENATWORKdispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.GRUPUL MENATWORK are o societate asociată în Republica Moldova, la Chisina

Expirat
Asistent Comercial (zona de sud Popesti Leordeni)  -  MENATWORK