de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mai 2005 | Reactualizat 26 Mai 2005 | Expiră 13 Iun 2005

ASISTENT de SPECIALITATE ( Marketing& Dezvoltare)/DIRECTIA GENERALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cer:

Studii superioare economice; experienta pe un post similar de 3 ani;
varsta minima:25 ani;
experienta in analiza si studiu de marketing, strategii de marketing, management de proiect, calcul cost/ profit, promovare;
cunoasterea fluenta a limbii engleze; cunoasterea in plus a unei limbi de circulatie internationale constituie avantaj;
abilitati foarte bune de operare PC;
abilitati analitice, de organizare si planificare foarte bune;
profesionalism, implicare, initiativa, mobilizare ;

Descrierea jobului

Se ofera :

Salariu si beneficii competitive.
Oportunitatea de a cooordona si beneficia de operatiunile unei companii dinamice si orientate spre creativitate si rezultate.

Membra a unu grup de interese economice, promoveaza urmatoarele valori: set clar de politici si proceduri,; facilitarea dezvoltarii personale si profesionale; coeziune si identitate organizationala.
Activeaza si gestioneaza prin management si consultanta, activitati in industria alimentara- sucuri concentrate si administreaza spatii industriale .

Expirat
ASISTENT de SPECIALITATE ( Marketing& Dezvoltare)/DIRECTIA GENERALA  -  BABOS HOLDING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles