Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 06 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Asistent Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite, diploma de licenta (Facultatea de Drept)
Cunostinte de limba engleza;
Capacitatea de a se mentine informat cu noutatile din domeniul job-ului sau;

Descrierea jobului

Sustine obiectivele companiei prin desfasurarea activitatilor necesare pentru a proteja reputatia companiei si interesele acesteia prin furnizarea de solutii juridice de calitate, in timpul solicitat, astfel incat sa raspunda solicitarilor specifice companiei.

Asistarea avocatilor companiei in revolvarea tuturor activitatilor de natura legala;
Arhivarea in bune conditii a documentelor de natura juridica din companie;
Depunerea diverselor documente la ONRC;
Verificarea si analiza juridica a documentatiei;
Mentinerea legaturii cu executorii judecatoresti, administratorii judiciari si lichidatorii asupra cazurilor aflate in portofoliu;
Redactarea si revizuirea diverselor contracte;

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Expirat
Asistent Juridic  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles