de ani Fără Frică...

Publicat 04 Oct 2009 | Expiră 05 Nov 2009

asistent manager artistic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvente studii medii/superioare;
-aspect placut si ingrijit;
-abilitati de comunicare,prezentare si negociere;
-cunostinte de MS Office;
-curriculum vitae insotit de poza recenta

Descrierea jobului

-programeaza si coordoneaza agenda evenimentelor;
-elaboreaza mijloacele optime de promovare;
-selecteaza,prezinta si valorifica ofertele prioritare;
-gestioneaza bugetele de cheltuieli;
-pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performante.

-mediagroup studio are ca obiect de activitate organizarea si realizarea unor programe/evenimente din show bizz,radio si televiziune,precum si promovarea tinerelor talente din partea de vest a tarii prin intermediul acestora;

Expirat
asistent manager artistic  -  mediagroup studio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles