Publicat 05 Iun 2015 | Reactualizat 03 Iul 2015 | Expiră 07 Iul 2015

ASISTENT MANAGER - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Abilitati de comunicare, adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
- Seriozitate;

Descrierea jobului

*gestionarea fluxului de documente interne si externe
* intocmirea de situatii periodice necesare departamentelor din cadrul firmei
*asigurarea suportului logistic personalului administrativ si echipei de vanzari

Compania Arabesque este Furnizorul numarul 1 de materiale de constructie si finisaje din Romania.
In Romania, Arabesque dispune de o retea de centre comerciale in cele mai mari municipii: Galati, Constanta, Bucuresti, Cluj-Napoca, Piatra Neamt, Timisoara, Craiova, Brasov, Bacau, Oradea, Ploiesti, Iasi, Baia Mare, Pitesti ,Focsani si Tirgu Mures.
Incepand cu anul 2005, Arabesque a devenit si o prezenta internationala prin deschiderea de filiale pe pietele tarilor din regiune: Republica Moldova, Bulgaria, Ucraina si Serbia.

Expirat
ASISTENT MANAGER - Bucuresti  -  arabesque

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles