de ani Fără Frică...

Publicat 29 Aug 2017 | Expiră 21 Sep 2017

Asistent Manager - Contabilitate primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa RezolvIT se mareste !
Avem un post disponibil de asistenta manager si contabilitate primara in cadrul departamentului administrativ.
cerinte minime :

- lucrul cu word, excel, email
- intelegerea conceptelor de factura, proforma, chitanta, nir, stoc, contract, client, furnizor, adeverinta, procura, proces-verbal, iban
- abilitati de comunicare bune, limba engleza la un nivel minim de citire/redactare mailuri.
- PUNCTUALITATE, SERIOZITATE si ORGANIZARE

Disponibilitate imediata.

Descrierea jobului

- Emiterea facturilor si proformelor
- Redactarea contractelor, anexelor si a documentelor de HR
- Introducrea si verificarea platilor si incasarilor
- Pregatirea actelor pentru contabilitate
- Completarea si verificarea contractelor, comenzilor a fiselor de service.
- Centralizarea de date;
- Indosarierea si arhivarea documentelor;
- Copierea, scanarea si imprimarea de documente
- Atributii administrative (aprovizionare/comanda consumabile etc);
- Alte activitati de secretariat
- Pregatirea biroului de intalniri/protocol/primire

Program: Full time, Luni-Vineri, Ora 09:00- 18:00 (pauza 1h)

Nu sunt necesare cunostinte de contabilitate sau juritice, dar orice fel de experienta in domeniul contabil/facturare si/sau juridic redactare contracte este un mare avantaj, va rugam specificati in mesajul sau cv-ul dvs.

Cu o experienta de peste 12 ani de consultanta si implementare servicii IT si aflata in topul companiilor de suport IT, RezolvIT nu numai ca ofera cele mai bune solutii de externalizare IT, ci se si diferentiaza prin experienta oferita clientilor: extra-efort pentru intelegerea nevoilor si adaptabilitate continua, promptitudine in rezolvarea problemelor, implicare si proactivitate pentru eficienta operationala maxima si valoare adaugata afacerilor clientilor nostri parteneri. Viziunea Rezolv IT : Să devenim partenerul preferat, prima optiune a celor mai multe companii din Romania care aleg sa isi externalizeze serviciile IT catre cea mai buna echipa de profesionisti IT

Expirat
Asistent Manager - Contabilitate primara  -  Rezolv IT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles