Publicat 04 Mai 2019 | Reactualizat 01 Iun 2019 | Expiră 04 Iun 2019

ASISTENT MANAGER - GESTIUNE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ABILITATI BUNE DE COMUNICARE SI RELATIONARE, PERSOANA COMUNICATIVA, CAPABILA DE A GESTIONA OPTIM SITUATIILE. OFERIM SALARIU ATRACTIV .

Descrierea jobului

CUNOSTIINTE OPERARE PC, FACTURARE SI GESTIUNE MARFURI, LIMBA ENGLEZA OBLIGATORIE

BONUSURI IN FUNCTIE DE PERFORMANTA, POSIBILITATEA DE DEZVOLTARE PERSONALA SI PROFESIONALA.

MEDIU DE LUCRU MODERN, MEDICINA NATURISTA SI INTEGRATIVA.

Compania Medicinas SRL este una din cele mai populare in distributia si productia de suplimente alimentare din Europa. Bazandu-se pe experienta anilor in domeniul medicinei complementare , compania a reusit sa devina unul din liderii cei mai activi din Romania si tarile europene. Alatura-te echipei noastre.

www.medicinas.ro

Expirat
ASISTENT MANAGER - GESTIUNE  -  MEDICINAS SRL