de ani Fără Frică...

Publicat 26 Apr 2017 | Expiră 28 Mai 2017

ASISTENT MANAGER / SEF SERVICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoștințe

  • Studii superioare într-un domeniu economic sau tehnic
  • Experiență practică în management sau gestiune
  • Experiență în utilizarea de aplicații informatice și foi de calcul tabelar
  • Limba engleză (nivel „upper-intermediate” cel puțin pentru citire și înțelegere orală)
  • Permis auto
  • Preferabil, cunoștințe de natură tehnică (electronică, tehnică de calcul, mecanică etc.)

Abilități personale
  • Abilități de comunicare foarte bune, inclusiv în situații de stres
  • Capacitate de auto-organizare și de gestionare simultană a mai multor sarcini
  • Respectarea termenelor stabilite
  • Concentrare și coerență susținute pe termen lung
  • Capacitate de colaborare eficientă, atât pe linie ierarhică, cât și pe același nivel organizațional

Descrierea jobului

Coordonare și supraveghere execuție lucrări de service (atât cele adresate direct clienților, cât și cele pentru nevoi interne):

  • lansarea în execuție a lucrărilor noi
  • ajustarea planului de execuție pe parcursul derulării lucrărilor, în funcție de necesități
  • colectarea și procesarea rezultatelor lucrărilor executate
  • asistență în relația cu clienții, referitoare la lucrările de service
  • asistență pentru alte compartimente ale firmei, referitoare la lucrările de service
Asistență tehnică limitată, pentru executanții lucrărilor de service

Activități de susținere a funcționării compartimentului de service
  • asistență pentru obținerea pieselor și materialelor necesare
  • asigurare dotare tehnică necesară
  • gestionare bunuri preluate în custodie (de ex. aparate aduse pentru reparații)
  • gestionare piese, materiale, consumabile
  • gestionare scule
  • gestionare documentație tehnică
  • gestionare autovehicule
  • participare în procesul de dezvoltare a procedurilor
  • participare în procesul de asigurare a resurselor umane necesare
  • reprezentare compartiment de service în relația cu autoritățile

Inființată in a doua jumătate a anilor '90 de echipa tehnică specializată in radiologie medicală a unicului producător roman de aparatură roentgen, firma Radiomed acoperă in prezent cu succes vastul domeniu al aparaturii medicale radiologice pentru uz uman și veterinar. Radiomed Impex este autorizată de Comisia Națională pentru Controlul Activității Nucleare și de Ministerul Sănătății in vederea desfășurării activității in domeniile service, consultanță și comercializare aparatură roentgen pentru diagnostic și terapie. Firma Radiomed oferă intreaga gamă de servicii, produse și accesorii necesare amenajării și funcționării in condiții optime a oricărui laborator de radiologie, inclusiv soluții "la cheie" in vederea dezvoltării de noi afaceri sau modernizării celor existente.

Expirat
ASISTENT MANAGER / SEF SERVICE  -  RADIOMED IMPEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles