Publicat 06 Mar 2012 | Expiră 07 Apr 2012

Asistent Manager - vorbitor Limba Greaca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta, profesionalism, cunostinte PC, punctualitate, seriozitate maxima. Cunoastere avansata limba greaca reprezinta criteriu esential de aplicare.

Descrierea jobului

Asigurarea in dublu sens a fluxului informational intre firma si partenerii externi din punct de vedere al asigurarii cumunicarii; Tehnoredactarea diferitelor materiale; Traduceri din/in limba greaca; Disponibilitate efectuare deplasari.

Compania este importator, producator si distribuitor de condimente, amestecuri de condimente si aditivi alimentari, acestea fiind comercializate sub marca inregistrata VilmaRom™.

Expirat
Asistent Manager - vorbitor Limba Greaca  -  Vilma Romania Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles