Publicat 27 Sep 2019 | Reactualizat 25 Oct 2019 | Expiră 28 Oct 2019

Asistent Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Limba engleza nivel avansat
- Studii superioare
- Bun organizator
- Inteligenta (gandire logica si memorie)
- Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- sociabila,
- atentie distributiva,
- ordonata,
- punctuala.

Descrierea jobului

- utilizare calculator
- sa navigheze cu succes pe internet in identificarea solutiilor pe care nu le are (proactivitate)
-salariu 3000 (brut) +bonusuri

Suntem o companie de transport cu um mare portofoliu de clienti din Germania.
Va asteptam sa lucrati intr-o atmosfera degajata alaturi de personalul nostru tanar si ambitios.

Expirat
Asistent Manager  -  IBERIA SPEDITION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles