Publicat 09 Nov 2009 | Expiră 11 Dec 2009

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare ;
- Abilitati de comunicare, empatizare si relationare interpersonala ;
- Aptitudini organizatorice si abilitati in planificarea activitatilor zilnice ;
- Curs Operator calculator;
- Nivel bun de cunoastere a limbii engleze ;
- Punctualitate, atentie distributiva , amabilitate, tact/ diplomatie ;
- Experienta de un an pe un post similar ;

Descrierea jobului

- Realizează colaţionarea şi transcrierea tuturor documentelor interne necesare în activitatea asociaţilor practicieni ;
- Asigură protocolul în cadrul şedinţelor AG.A. sau al întâlnirilor asociaţilor în birourile acestora;
- Asigură organizarea deplasărilor interne şi externe ale asociaţilor, managerilor de caz şi ale membrilor echipelor de lucru (rezervări la hotel, linii aeriene, etc., obţinerea vizei, dacă este cazul);
- Gestionează şi actualizează permanent agenda telefonică a societăţii;
- Primeşte, selecţionează, întocmeşte, listează şi transmite asociaţilor executivi şi asociaţilor coordonatori spre semnare în formă finală corespondenţa externă şi alte documente respectând dispoziţiile interne.
- Păstrează Mapa de sugestii şi solicitări ale angajaţilor şi o prezintă spre dezbatere

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Asistent Manager  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles