Publicat 29 Sep 2009 | Expiră 31 Oct 2009

Asistent Serviciul Clienti Debitori - LIMBA FRANCEZA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-- Absolvent studii superioare economice/juridice;
- Foarte bun cunoscator al limbii franceze (vorbit si scris)
- Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
- Persoana organizata, orientata spre client si catre rezultate;
- Atentie la detalii ;
- Buna cunoastere a MS Office, Microsoft Outlook, Internet;

Descrierea jobului

- Responsabil cu activitatile care sustin relatia cu clientii debitori;
- Elaboreaza diverse rapoarte necesare activitatii de recuperare datorii clienti debitori;
- Prelucreaza fisierele si informatiile primite de la clienti;
- Responsabil cu activitatile legate de corespondenta cu clientii debitori.

Se ofera:
- Salariu atractiv;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- Tichete de masa si tichete cadou;
- Program de lucru L-V 9-18, pauza de masa 1 ora

Puteti trimite cv-ul , impreuna cu scrisoare de intentie in limba franceza la codrutar@holosfind.com.

Spcialiste du marketing digital et de l’dition de logiciels de search marketing, le groupe Referencement.com s’illustre par sa matrise des canaux publicitaires on-line avec une offre unique 360 degrs couvrant l’ensemble des besoins en e-marketing et e-advertising de ses clients, grands comptes, PME ou agences.
Le groupe Referencement.com compte parmi ses plus de 1 200 clients, des rfrences prestigieuses comme : Accor, 3 Suisses, Vivendi, Intermarch, Metro, Pages Jaunes, Groupe AB, Monabanq, Orange Business Services, Kiabi, Becquet, Lentre, Cofidis, FagorBrandt, Veolia Environnement, Ricoh, Palais des Festivals de Cannes, Axa Sant...
Socit cote en Bourse (EuroNext), avec 3 acquisitions effectues en 2007 (Adisem, Agorad et Daooda), Referencement.com / Holosfind Software vous offre une relle opportunit de carrire.

Expirat
Asistent Serviciul Clienti Debitori - LIMBA FRANCEZA  -  HOLOSFIND SOFTWARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles