Publicat 05 Iun 2015 | Reactualizat 03 Iul 2015 | Expiră 07 Iul 2015

ASISTENT VANZARI IN MAGAZINELE ALTEX/ MEDIA GALAXY

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam VANZATORI CU EXPERIENTA in promovarea si vanzarea de produse electronice, electrocasnice, entertainment, IT si comunicatii.

Ce cautam la urmatorul Asistent Vanzari?

Pregatirea necesara obligatorie:

  •  Experienta relevanta in promovarea si vanzarea de produse electronice, electrocasnice, entertainment, IT si comunicatii;
  •  Studii medii / superioare;
  •  Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail).
Competente necesare:
  •  Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale;
  •  Capacitate si disponibilitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
  •  Capacitate de a lucra sub presiune;
  •  Capacitate de analiza si rezolvare rapida a problemelor de vanzare;
  •  Orientat in aceeasi masura si catre client si catre rezultat;
  •  Perseverenta si incredere in sine;

Descrierea jobului

Scopul principal al Asistent Vanzari in Altex este acela de a-si indeplini obiectivele de vanzari prin crearea unei experiente de cumparare memorabila clientilor Altex, bazata pe respect, disponibilitate si solutionarea eficienta a nevoilor clientului.

  •  Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de catre companie;
  •  Cunoaste si ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
  •  Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta in alegerea produselor in acord acestea;
  •  Realizarea target-ului lunar de vanzari;
  •  Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa.

Pentru a ne cunoaste si mai bine, te invitam cu drag sa ne vizitezi intr-unul dintre magazinele noastre Altex sau MediaGalaxy!

Expirat
ASISTENT VANZARI IN MAGAZINELE ALTEX/ MEDIA GALAXY  -  SC ALTEX ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles