de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Asistent vanzari magazin tip Duty Free

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti sociabil, serios si iti este usor sa interactionezi cu oamenii?
Vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara?
Vrei sa fii vocea unor brand-uri internationale de lux?
Trimite-ne aplicatia ta!

Mediul de lucru este superior oricarui segment de retail din Romania. Angajații nostri sunt formați cu ajutorul multor programe de training oferite de cei mai buni specialiști din domeniu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Consiliezi clientii in cadrul magazinului Diplomatic Shop in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri din următoarele categorii: Parfumerie, Cosmetică, Bauturi, Accesorii, etc.
Acorzi atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor
Te asiguri de cresterea constanta a calitatii serviciilor

Cerinte:
Limba engleza, nivel conversational
Orientare catre client, catre nevoile lui si catre cresterea calitatii serviciilor
Excelente abilitati de comunicare si organizare
Proactiv si orientat spre eficientizarea rezultatelor
Atitudine pozitiva
Flexibilitate
Atentie la detalii

Locatie Magazin: In incinta Clubului Diplomatic, langa Piata Presei Libere.

Diplomatic Shop acordă permanent avantajul de a beneficia de "Duty Free Prices". Astfel, produsele din magazinul Diplomatic au prețuri cu până la 50% mai mici decât în magazinele din centrele comerciale ale Bucureștiului.

Diplomatic Shop oferă produse exclusive de pe piața de Travel Retail și Duty Free, cu origine garantată. Gama de produse inlude parfumerie, dulciuri, băuturi spirtoase și delicatese.

Expirat
Asistent vanzari magazin tip Duty Free  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles