Publicat 17 Mar 2018 | Reactualizat 14 Apr 2018 | Expiră 17 Apr 2018

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare

-minim 3 ani experienta

-foarte bune cunostinte contabilitate primara, operare PC, diferite softuri de contabilitate si resurse umane

- limba engleza scris si vorbit

-cunostinte de organizare si planificare a activitatilor curente

-serioasa, punctuala, responsabila, organizata,dinamica,comunicativa,analitica,asertiva.

-experienta in lucrul cu oamenii si spirit de echipa

-loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

-activitati zilnice specifice de secretariat ( preluarea prompta a apelurilor telefonice, organizarea corespondentei-posta,fax,email-, etc.)

-contabilitate primara

-verificare, procesare facturi

-resurse umane

-administrare si evidenta personal

-exercitarea si altor atributii cu caracter specific ce decurg din politica societatii sau sunt dispuse de conducerea societatii.

-Oferim salariu motivant, bonuri de masa, decontare transport, program de lucru fix ,8 h luni-vineri.

Expirat
Assistent Manager  -  Addor Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles