de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2005 | Reactualizat 09 Sep 2005 | Expiră 02 Oct 2005

Au Pair / Baby Sitter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

B&B PROFESSIONALS - Au Pair Placement Agency, recruteaza pentru plecari urgente in Marea Britanie: Tineri si tinere: 17-27 ani. Studii minime: scoala profesionala. Cunostinte minime de limba engleza. Contractele sunt pe minim 6 luni, maxim 2 ani. Salariul: 500-1000 $ / luna. INSCRIERILE SUNT GRATUITE. Relatii suplimentare se pot obtine la email: aupair@minister.com sau la sediul agentiei din Brasov, International Trade Center, Bd. Alexandru Vlahuta, Nr.10, Et. I, Birou B9 - B10, Cod 500387, Telefon / Fax: 0268.326.417, Mobil: 0722.959.781.

Descrierea jobului

Urmand cursurile de perfectionare a limbii engleze, la Universitati renumite precum Oxford, Cambrige... veti obtine o Diploma care este recunoscuta international iar in Romania puteti fi Traducatori Autorizati pentru aceasta limba.
NU SE PERCEP TAXE LA DEPUNEREA DOSARULUI. INSCRIERILE SUNT GRATUITE!

Descrierea companiei

B&B PROFESSIONALS - Au Pair Placement Agency
Brasov, International Trade Center
Bd. Alexandru Vlahuta, Nr.10, Et. I
Birou B9 - B10, Cod 500387
Tel./Fax: 0268.326.417
Mobil: 0722.959.781
Email: aupair@minister.com

Expirat
Au Pair / Baby Sitter  -  B&B PROFESSIONALS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles