Publicat 26 Sep 2009 | Expiră 26 Sep 2009

Barman, fata sau baiat

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- harnic/a
- aspect fizic placut
- amabil/a
- experienta minima in bar
- limba engleza
- comunicativ/a
- spirit de echipa
- cunostinte de baza in utilizarea calculatorului
- onest/a
- disponibilitate pentru munca in ture

Descrierea jobului

Vanzarea si promovarea produselor din meniu si nu numai, gestiunea exacta a stocurilor de marfa si a incasarilor, prepararea produselor rapid si la cea mai buna calitate, asigurarea curateniei exemplare la locul de munca, executarea oricaror cerinte date de administrator.
Salariu competititv plus bonusuri periodice in functie de realizari.

Cafenea noua in zona Republicii pietonala cu produse de calitate si muzica buna!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Barman, fata sau baiat  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles