Publicat 03 Dec 2019 | Reactualizat 02 Ian 2020 | Expiră 03 Ian 2020

BEAUTY ADVISOR / MAKE UP ARTIST

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana pasionata de produsele de make-up si ingrijire corporala.
Orientarea catre client, comunicarea si adaptarea rapida intr-o echipa sunt abilitatile necesare candidatului ideal.
Experienta in vanzari nu este obligatorie , insa constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Tasks:

*Consilierea clientilor si promovarea produselor nostre
*Mentinerea curateniei in magazin
*Receptionarea si aranjarea produselor in magazin
*Flash make-up clientelor
*Întocmirea actelor zilnice( contabilitate primara)
*Realizarea planului de vanzari zilnic

Ce oferim noi:

*Salariu fix motivant
*Bonus lunar in functie de atingerea indicatorilor de performanta pe magazin
*Bonuri de masa de 15 lei/ zi
*Pachet de produse gratuite dupa 3 luni si schimbarea acestora gratuita in momentul in care se termina
*Training-uri de Make up
*Concursuri lunare motivante cu premii in produse
*Un mediu de lucru placut

Descrierea companiei

Pupa Milano este o companie multinationala.
Pupa înseamnă creativitate, design, tendințe și frumusețe made in Italy.
Roșul este culoarea care identifică spiritul tău: roșu ca pasiunea, dinamismul și vitalitatea, ca energia de a inventa noi forme de exprimare în fiecare zi. Culori, texturi și emoții senzoriale în continuă evoluție datorită cercetării științifice, tehnologiilor de ultimă generație și inovațiilor: Pupa înseamnă make up și skin care de top pentru calitate și appeal.

Pupa este un brand Micys Company S.p.A.
Companie italiană fondată în 1976
Exportă în 70 de țări din lume

In anul 2015 am deschis primul magazin din Romania, in prezent avem 7 magazine in Bucuresti , Timisoara,Constanta si Iasi.

Expirat
BEAUTY ADVISOR / MAKE UP ARTIST  -  PUPA MILANO ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles