de ani Fără Frică...

Publicat 10 Iun 2008 | Reactualizat 09 Iul 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Beauty Advisor

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Comunicativ, apt de munca in conditii de stres, disponibilitate pentru un program prelungit, receptiv.

Descrierea jobului

Beauty Advisor in magazin cosmetice profesionale, vanzari, gestiune, munca intr-un cadru foarte placut, castiguri atractive.

Firma importatoare si distribuitoare produse cosmetice profesionale.

Expirat
Beauty Advisor  -  Jeunesse

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles