de ani Fără Frică...

Publicat 31 Oct 2019 | Reactualizat 30 Nov 2019 | Expiră 01 Dec 2019

Bookcenic Logistică (Picker)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un Bookcenic Logistică (Picker), pe care să-l bucure ideea că munca sa de zi cu zi va aduce zâmbete în rândul abonaților noștri, de fiecare dată când vor primi cărțile comandate.

Descrierea jobului

Cum ești tu?
- Îți dorești un loc de muncă full time, pe termen lung și cu un venit net de 2.300 lei/lună (2.000 lei salariu net + 300 lei bonuri de masă);
- Ești vesel, de încredere și dispus să dai o mână de ajutor colegilor la nevoie;
- Ești rapid și nu obosești repede (jobul implică efort fizic);
- Esti ordonat, atent la detalii și responsabil;
- Îi place să urmezi și să îmbunătățești procedurile de lucru;

Ce vei face?
- Vei pregăti cutiile pentru livrare, iar în acestea vei așeza cu drag cărțile și articolele împrumutate de booksterii din companii, unde vei strecura și câte o surpriză dulce pentru ei;
- Vei înregistra returul materialelor citite în sistem;
- Vei fi atent permanent la ce ai putea face mai bine, mai repede și mai ușor;

Ce beneficii ai la Bookster?
- Un salariu de 2.000 lei net (în mână);
- Bonuri de masă în valoare de 300 lei/lună (15 lei/zi);
- Program de lucru de luni până vineri, între 8:00 și 17:00;
- Abonament pentru mobil;
- Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
- "Healthy Bar" cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude, cafea și ceaiuri aromate;
- Happy Hours și teambuilding-uri;
- Un mediu de lucru vesel.

Cum aplici?
Dacă visezi la un job stabil, într-un mediu prietenos, dă-ne un mail cu CV-ul tău la log@bookster.ro. Doar aplicațiile primite pe e-mail vor fi luate în considerare.

Bookster este biblioteca modernă care revoluționează modul în care citim.

Avem un model de afacere simplu: selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților noștri. Lucrăm cu companii mari din toată țara, cum ar fi: Banca Transilvania, ING, BRD, Orange, IBM, Danone, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână.

Suntem o echipă de antreprenori tineri, veseli și inspirați de o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ai aplicat
Expirat
Bookcenic Logistică (Picker)  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles