Publicat 13 Sep 2019 | Reactualizat 11 Oct 2019 | Expiră 14 Oct 2019

BRAND AMBASSADOR - Simona’s

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ca Brand Ambassador pentru Simona’s:
- vei avea ocazia de a impartasi pasiunea nostra pentru lux si design ce ne-a motivat sa devenim conceptul de referinta in piata retailului de decoratiuni interioare
- vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si pregatita profesional sa asiste clientii in gasirea obiectelor potrivite pentru dorintele lor
- vei descoperi si prezenta clientilor cele mai noi colectii ale brandurilor high end, selectionate in cadrul targurilor de profil.
Vei beneficia de suportul nostru si al partenerilor nostri externi pentru insusirea cunostintelor despre produse, cu scopul de a prezenta cu succes imaginea brandurilor pe care le detinem in portofoliu.
Lucrand intr-un mediu de lucru placut si dinamic, iti vei gasi zilnic inspiratia pentru dezvoltarea propriului spirit creativ si practic, pe care il vei folosi in vanzarea produselor unice ale magazinelor Simona’s.

Ne-ar face placere sa te cunoastem daca:
- esti pasionat/a de gasirea diverselor modalitati de decorare a spatiilor interioare
- esti o persoana sociabila, ambitioasa, organizata si care invata repede
- ai experienta in vanzari de minim 5 ani
- lucrezi bine atat in echipa, cat si individual.

Descrierea jobului

Stapanesti foarte bine caracteristicile si detaliile produselor, astfel incat sa faci recomandari profesioniste si in functie de solicitarile specifice ale clientilor.
Cunosti si pui in practica tehnicile de abordare a cumparatorilor, de recomandare a produselor si inchidere a vanzarii, avand ca obiectiv fidelizarea clientilor.
Esti responsabil/a cu mentinerea unui grad inalt de satisfactie al clientilor.
Recomanzi modalitati de a imbunatati activitatea si aspectul general al magazinului.

Va consitui un avantaj in evaluarea ta pentru o viitoare promovare daca implementezi modalitati eficiente de crestere a vanzarilor si de imbunatatire a procedurilor de lucru. Atingerea constanta a targetului personal de vanzari te va recomanda cu prioritate pentru beneficii suplimentare.

Avantajele de a face parte din universul Simona’s:
- primesti un salariu extrem de atractiv, conform experientei si valorii tale profesionale pe care o aduci echipei noastre
- ne preocupa dezvoltarea ta, de aceea iti punem la dispozitie traininguri de vanzari si de specialitate
- ai parte de un program de lucru flexibil
- primesti comision din vanzari, bonuri de masa si alte tipuri de bonusuri, ca cel pentru recomandarea noilor colegi.
Vino la interviu si vom fi bucurosi sa iti dam mai multe detalii!

Cu o experienta de peste 17 ani in piata romaneasca, magazinele Simona's reprezinta un concept de referinta in piata retailului de decoratiuni interioare. Produsele noastre, cele mai noi colectii ale brandurilor high end atent selectionate in cadrul targurilor de profil, sunt oferite clientilor in cadrul celor doua magazine de profil deschise in Bucuresti Baneasa Shopping City si Calea Dorobantilor 155. Misiunea noastra comuna este de a oferi o gama de produse ce imbina perfect inovatia, traditia, cultura si arta, intr-o prezentare unica. Acest parcurs ne-a motivat sa deschidem cu succes magazinul Simona's din USA, Miami - in cea mai cunoscuta zona comerciala de lux, Miami Design District.
Magazinele Simona's Cookshop vin in intampinarea clientilor nostri pasionati de bucatarit cu cea mai mare varietate de vase de gatit, cutite si accesorii, realizate cu ultimele tehnologii si recomandate de producatorii internationali. Pentru inspiratia de a crea momente memorabile acasa sau in aer liber, pentru alegerea cadourilor de neuitat, magazinele deschise in Bucuresti Galeria Feeria Baneasa, Promenada Mall si Afi Cotroceni sunt alegerea perfecta.

Expirat
BRAND AMBASSADOR - Simona’s  -  Almarom Limited SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles