Publicat 21 Ian 2019 | Reactualizat 15 Feb 2019 | Expiră 20 Feb 2019

Brand Ambassador

1 post

Candidatul ideal

E M B L E M A Retail Solutions angajează Brand Ambassador, pentru unul dintre cele mai influente branduri din lume de pe piața produselor de ingrijire, în următoarele orașe:
Constanța, Brașov, Timișoara, Cluj, Ploiești, Iași, Târgu Mureș, Suceava, Pitești, Craiova, Oradea, Sibiu, Galați, Buzău, Focșani, Botoșani, București, Satu Mare, Baia Mare și Bistrița.

Formăm o echipă care să corespundă următoarelor cerințe:
- Disponibilitate de lucru full-time, 8h/zi, 5 zile/săptămână (un weekend liber/lună);
- Aspect fizic plăcut, atitudine deschisă și încrezătoare;
- Abilități de comunicare și vânzare.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:

- Promovarea produselor din portofoliul clientului, conform informațiilor primite la training;
- Respectarea programului de lucru, conform planificării primite și a modului de lucru agreat;
- Raportare activitate către managerul direct.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masă);
- Echipament asigurat (sacou, tricou, cămașă, pantaloni, pantofi);
- Training specializat;
- Program de lucru flexibil.

Vei lucra într-un mediu de lucru plăcut, cu posibilitatea de avansare și suport din partea echipei și a managerului direct!

We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

Brand Ambassador  -  SC EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL