de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2009 | Expiră 19 Nov 2009

Bucatar - CORVINUS INTERNATIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte post:
Formare profesionala:
1. Absolvent de scoala profesionala / calificare bucatar
Experienta:
1. 3-5 ani specifici functiilor din bucatarie
Capacitate profesionala:
1. Cunostinte profesionale bune privind:
- tehnologia culinara / gastronomie
- tehnologia culinara – produse cofetarie/patiserie
- norme si reguli de igiena
- norme si tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare
Calitati personale
1. Indemanare si dexteritate
2. Responsabilitate pentru munca prestata
3. Spirit de echipa
4. Grija pentru igiena

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
Realizeaza preparate culinare conform retetelor, ocupandu-se de pregatirea produselor alimentare pentru gatit si dozarea cantitatilor necesare; portioneaza preparatele culinare care au fost pregatite.

Expirat
Bucatar - CORVINUS INTERNATIONAL  -  CORVINUS INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles