Publicat 25 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 25 Iun 2019

BUCATAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam bucatar cu experienta de minim 2 ani

Descrierea jobului

Salariul oferit de companie este atractiv, se adauga evident "tips-ul"de la clienti

Mon Cafe Bistro este localizat in zona Timpuri Noi - Tineretului, este un bistro de cca 110 mp unde se lucreaza in ture de cate 2 zile x 12 ore, urmate de 2 zile de repaus.
Meniul poate fi consultat la: www.moncafebistro.ro

Mon Cafe Bistro face parte dintr-un grup de firme care au activitati diverse, software/IT si electronica - www,creasoft.ro, operare de vendomate de fresh de portocale - www.orangefresh.ro, productie de utilaje pentru spalatorii auto - www.autocurat.ro, dar si activitati specifice de restaurant - www,moncafebistro.ro

Expirat
BUCATAR  -  Mon Cafe Bistro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles