Publicat 07 Oct 2009 | Reactualizat 05 Nov 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Business Development Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Omul care vinde. Omul care identifica potentiali clienti, ii contacteaza si ii convinge ca au nevoie de serviciile noastre.

Am vrea sa aiba:

- abilitati de comunicare si putere de convingere
- dezinvoltura si perseverenta
- puterea de a stapani programe de tip Office

Experienta in marketing/PR/business ar fi un avantaj.

Descrierea jobului

Identificarea si contactarea potentialilor clienti. Prezentarea servicilor companiei. Cercetarea pietei si identificarea de oportunitati.

Descrierea companiei

www.pixio.ro

Expirat
Business Development Executive  -  Pixio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles